Հ.Մ.Ը.Մ.ի Լիբանանի Շրջանային վարչութեան ԼԵՎԱՄ-ի յանձնախումբին կազմակերպած դաշտային խաղերու մրցումները երկու օրերու վրայ երկարած, տեղի ունեցան Շաբաթ 25 եւ Կիրակի 26 Մարտ, 2017-ին, Պուրճ համուտի քաղաքապետարանի մարզադաշտին վրայ:
Ստորեւ Ճեմարանի աշակերտներուն արդիւնքները.-
ԿԱՐՃ ՎԱԶՔ՝ 60մ.
(05/06) Աղջիկներ՝ Ալինա Վասիլեան (երրորդ)
(03/04) Աղջիկներ՝ Լորի Գարաճեան (երկրորդ)
(01/02) Աղջիկներ՝ Ռիթա Իրատեան (երկրորդ), Լէա Խաչատուրեան (երրորդ)
(99/00) Տղաներ՝ Սերժ Օհաննէսեան (երրորդ)
ԿԱՐՃ ՎԱԶՔ՝ 300մ.
(05/06) Տղաներ՝ Քեւըն Պէրէճիքեան (առաջին), Հրակ Կիւրիւնեան (երրորդ)
(03/04) Աղջիկներ՝ Լորի Գարաճեան (երկրորդ)
Տղաներ՝ Ժագոպ Աճէմեան (առաջին)
(99/00) Աղջիկներ՝ Սարինէ Ներսէս (առաջին), Սելին Տաքեսեան (երրորդ)
Տղաներ՝ Հայկ Աւետիս (երկրորդ)
ԵՐԿԱՐ ՎԱԶՔ՝1000մ
(05/06) Աղջիկներ՝ Լանա Թասլաքեան (առաջին)
Տղաներ` Հրակ Համալեան (երկրորդ)
(03/04) 1500մ. Տղաներ՝ Հրակ Ճինպաշեան (առաջին), Միկէլ Խանճեան (երկրորդ)
(01/02) 1500մ. Աղջիկներ՝ Լէա Խաչատուրեան (առաջին), էնճըլա Պուճիքեան (երկրորդ)
Տղաներ՝ Հրակ Թորոսեան (առաջին)
(99/00) 1500մ. Աղջիկներ՝ Արին Թաշճեան (առաջին),Ալին Յովսէփեան (երկրորդ)
ԲԱՐՁՐՈՒԹԻՒՆ
(05/06) Աղջիկներ՝ Լանա Թասլաքեան (երկրորդ)
Տղաներ՝ Ճիովանի Տօներեան (առաջին), Հրակ Համալեան (երրորդ)
(03/04) Աղջիկներ՝ Կալի Քէշիշեան (առաջին), Լէա Պուտաքեան (երկրորդ)
Տղաներ՝ Յարութ Ղազարեան (առաջին), Ժագոպ Աճէմեան (երկրորդ)
(01/02) Աղջիկներ՝ Անժելա Պուժիքեան (առաջին),Կալի Միսիսեան (երկրորդ)
Տղաներ՝Ճորճիօ Ֆեղալի (երկրորդ), Սէրուժ Նորամանեան (երրորդ)
(99/00) Աղջիկներ՝ Կրէյս Մարտիրոսեան (առաջին), Սելին Տաքեսեան (երկրորդ)
Տղաներ՝ Սերժ Օհաննէսեան
ՄԷԿ ՔԱՅԼ ՈՍՏՈՒՄ
(05/06) Աղջիկներ՝ Նանար Պազարպաշեան (առաջին), Սելին Գասապեան (երկրորդ)
Տղաներ՝ Քրիստ Պարսումեան (երկրորդ),
(03/04) Աղջիկներ՝ Լէա Պուտաքեան (առաջին), Կալի Քէշիշեան (երկրորդ)
Տղաներ՝ Միկէլ Խանճեան (երկրորդ)
(01/02) Աղջիկներ՝ Կալի Միսիսեան (առաջին)
Տղաներ՝ Խաժակ Վարդանեան
(99/00) Աղջիկներ՝ Արին Թաշճեան (առաջին), Արզնի Արսլանեան (երկրորդ)
ԴՐՕՇԱՐՇԱՒ
(4 x 100) Աղջիկներ՝ Ճեմարան (առաջին)
Տղաներ՝ Ճեմարան (երկրորդ)
(4 x 400) Աղջիկներ՝ Ճեմարան (առաջին)
Տղաներ՝ Ճեմարան (երկրորդ)
ԳՈՒՆԴ
(2005) Ճիովանի Տօնէրեան (առաջին)
Գարլօ Ահարոնեան (երկրորդ)
(2003) Շանթ Ահարոնեան (առաջին)
Էտի Թաշճեան (երկրորդ)
(2000-2001) Հրակ Թորոսեան (առաջին)
Անթոնի Գաբրիէլեան (երկրորդ)
(2005) Անժելինա Դարբինեան (երկրորդ)
(2003-2004) Բալիկ Թէքէլեան (առաջին)
Նանօր Հէյպէլեան (երկրորդ)
(2000-2001) Փաթիլ Յակոբեան (երրորդ)
Նարէ Քիւրքճեան (երկրորդ)
(1999) Նանօր Համամճեան (երրորդ)
Վարժարաններու խմբային դասաւորում՝ Համազգայինի Մ. և Հ. Արսլանեան Ճեմարան՝ առաջին: